Το πρόγραμμα της Δευτέρας 22-12-2014

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 22-12-2014 τις δυο πρώτες ώρες θα γίνει εκκλησιασμός στον Ιερό Ναό Αγίου Ελευθερίου. Όποιος μαθητής κατά τη διάρκεια της θείας λειτουργίας επιθυμεί να κοινωνήσει παρακαλούμε να προετοιμαστεί και να πάρει την άδεια των γονέων του για το μυστήριο της θείας Ευχαριστίας.

Η επίδοση της βαθμολογίας ? ενημέρωση του Α΄ τριμήνου θα δοθεί στους γονείς των μαθητών των τάξεων Γ΄, Δ΄, Ε΄& ΣΤ΄ από 12.30μ.μ. έως 14.00μ.μ. της Δευτέρας 22-12-2014. Οι εκπαιδευτικοί ειδικοτήτων θα βρίσκονται στο χώρο του σχολείου και θα είναι στη διάθεση των γονέων. Παράλληλα οι εκπαιδευτικοί των Α΄ & Β΄ τάξεων θα ενημερώσουν τους γονείς των μαθητών τους για την επίδοσή τους κατά τη διάρκεια του Α΄ τριμήνου. Κάνουμε γνωστό στους γονείς των μαθητών που φοιτούν στο Ολοήμερο πως την ημέρα αυτή θα λειτουργήσει κανονικά. Οι μαθητές θα αποχωρήσουν από το Σχολείο με ευθύνη των γονέων.