Η χορωδία του σχολείου μας στο ΜΕΤ

Tο Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2018, ώρα 18.30, η παιδική χορωδία του σχολείου μας υπό τη διεύθυνση του κ. Ν. Κατσώλη θα συμμετάσχει σε εκδήλωση του Μουσείου Επιστημών και Τεχνολογίας (ΜΕΤ) του Πανεπιστημίου Πατρών η οποία θα πραγματοποιηθεί στο χώρο του ΜΕΤ, στο «Πλαίσιο Εορτασμού της Παγκόσμιας Ημέρας Εθελοντισμού 2018».

Η εκδήλωση διοργανώνεται από το ΜΕΤ σε συνεργασία με τα Τμήματα Πολιτιστικών Θεμάτων της ΔΠΕ και ΔΔΕ Αχαΐας και το Σύλλογο Φίλων ΜΕΤ.

Στο πλαίσιο της εκδήλωσης θα απονεμηθούν τιμητικά διπλώματα σε εθελοντές και σε χορηγούς για τη συνεισφορά τους στην εύρυθμη λειτουργία του Μουσείου, καθώς και σε άτομα και σχολεία που συνεργάστηκαν με το ΜΕΤ, στο πλαίσιο δικτύων, κατά τη διάρκεια του ακαδημαϊκού έτους 2017-2018.

Μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα της εκδήλωσης πατώντας εδώ.